ODPROMIENNIKI ŻYL WODNYCH

Wiele badań potwierdza, że promieniowanie geopatyczne żył wodnych (stres geopatyczny) i smog elektromganetyczny jest wspólnym czynnikiem w przypadku wielu poważnych i długoterminowych chorób, zaburzeń fizycznych i emocjonalnych takich jak: rak, ogólne znużenie, brak energii, problemy ze snem, bóle głowy, nagła śmierć niemowląt, poronienia i trudna ciąża, trudności z zajściem w ciążę, depresja, problemy z nauką, zaburzenia zachowania, itp. Odpromiennik żył wodnych, Helios3 jest prostym i efektywnym urzadzeniem na stres geopatyczny i smog elektromagnetyczny.

Helios3
Odpromiennik Żył Wodnych (Stresu Geopatycznego) i Smogu Elektromagnetycznego

Po wielu latach badań nowy, silny, skuteczny odpromiennik żył wodnych i promieniowania elektromagnetczynego jest dostępny na rynku polskim.

1. Co to jest promieniowanie geopatyczne żył wodnych?
2.Co to jest promieniowanie elektromagnetyczne?
3. Jak stres geopatyczny i smog elektromagnetyczny wpływają na nasze zdrowie?
4. Jak odpromiennik Helios3 chroni przed negatywnym działaniem żył wodnych?
5. Jak stosować odpromiennik Helios3?
6. FAQ – Często Zadawane Pytania
7. REFERENCJE
8. Jak kupić odpromiennik Helios3?


Co to jest promieniowanie geopatyczne żył wodnych?

Zjawisko stresu geopatycznego (żył wodnych, promieniowanie geopatyczne) polega na zakłóceniu pola elektromagnetycznego ziemi przez podziemne cieki, kanały ściekowe, przewody wodociągowe, linie energetyczne, uskoki tektoniczne i złoża mineralne. Również pole elektromagnetyczne wytwarzane przez wszelkie urządzenia elektryczne powoduje zniekształcenie fal emitowanych przez mózg. Człowiek ewoluował na Ziemi przez ponad 4 miliony lat w warunkach nieistnienia sztucznie generowanych pól magnetycznych. Pole elektromagnetyczne Ziemi (7.83 Hz) różni się od pola elektromagnetycznego wytwarzanego przez urządzenia elektryczne (50/60 Hz).

Ziemia emituje promieniowanie elektromagnetyczne o częstotliwości około 7.83Hz, co odpowiada częstotliwości fal alfa emitowanych przez mózg człowieka. Fale o tej częstotliwości są czasami nazywane „ziemskimi falami mózgowymi” lub falami rezonansowymi Schumanna (od nazwiska fizyka W.O. Schumanna, który w 1952 przedstawił ich teoretyczny model matematyczny). W 1962 roku amerykańskie Narodowe Biuro ds. Standaryzacji Przekazów Radiowych ogłosiło wykrycie i zarejestrowanie tych fal przez urządzenia badawcze. NASA zaczęło instalować rezonatory Schumanna w promach kosmicznych dla ochrony zdrowia astronautów w czasie oddalenia od dobroczynnego działania fal emitowanych przez Ziemię.

Co to jest promieniowanie elektromagnetyczne?

Promieniowanie elektromagnetyczne (smog elektromagnetyczny, elektrosmog, elektrostres, brudna elektryczność) jest generowane przez większość urządzeń elektrycznych, a także kable elektryczne, transformatory elektryczne, suszarki do włosów, elektryczne maszynki do golenia, kuchenki mikrofalowe, telefony bezprzewodowe i przede wszystkim telefony komórkowe. Funkcjonowanie ludzkiego organizmu oparte jest na złożonych procesach elektrochemicznych, które w łatwy sposób mogą ulec zaburzeniom pod wpływem smogu elektromagnetycznego. Kiedy śpimy lub przebywamy w miejscach podlegających działaniu promieniowania elektromagnetycznego, możemy odczuć jego negatywny wpływ na nasze zdrowie i samopoczucie.


Jak stres geopatyczny i smog elektromagnetyczny wpływają na nasze zdrowie?

Wiele badań potwierdza, że promieniowanie geopatyczne żył wodnych (stres geopatyczny) i promieniowanie elektromganetyczne jest wspólnym czynnikiem w przypadku poważnych i długoterminowych chorób, zaburzeń fizycznych i emocjonalnych takich jak: rak, ogólne znużenie, brak energii, problemy ze snem, nagła śmierć niemowląt, poronienia i trudna ciąża, trudności z zajściem w ciążę, bóle głowy, depresja, problemy z nauką, zaburzenia zachowania, itp. Promieniowanie geopatyczne może blokować działanie lecznicze leków i na dłuższą metę pogarszać dyspozycję chorobową i ją podtrzymywać. Przy zachorowaniach na raka odkryto, że prawie zawsze występują w środowisku żyły wodne lub ich skrzyżowanie.


Jak odpromiennik Helios3 chroni przed negatywnym działaniem żył wodnych?

Badania wykazały, że zachowujemy zdrowie, kiedy występuje obfitość fal o częstotliwości 7.83Hz. Helios3 jest odpromiennikiem symulującym częstotliwość fal emitowanych przez Ziemię, co pozwala naszemu organizmowi dostroić się do ich rytmu. W ten sposób chronimy się przed negatywnym wpływem stresu geopatycznego i smogu elektromagnetycznego. Helios3 jest bardzo skuteczny i prosty w użyciu – należy go tylko podłączyć do gniazdka, a odpromiennik pomoże jego użytkownikowi odtwarzać jego własną równowagę energetyczną i za pośrednictwem instalacji elektrycznej także równowagę energetyczną domu. Helios3 jest obecnie jedynym odpromiennikiem na rynku polskim, który generuje fale Schumanna i jest zasilany prądem. Osoby stosujące odpromiennik Helios3 od razu zauważają poprawę snu, który staje się głębszy. Ponadto ludzie ci więcej śnią i budzą się rześcy i pełni energii.


Jak stosować odpromiennik Helios3?

Neutralizator Helios3 można instalować w domach, mieszkaniach, sklepach, klinikach, szpitalach, biurach, szkołach, żłobkach, zakładach pracy i zabudowaniach gospodarczych.

odpromiennik Helios3

Odpromiennik Helios3 z wtyczką dostosowaną do polskich gniazdek elektrycznych

Na początku należy podłączyć odpromiennik do osobnego gniazdka jak najdalej od sypialni. Później można na próbę przenieść je do sypialni, ale w dalszym ciągu należy je włączać jak najdalej od łóżka. Migająca lampka wskazuje, że odpromiennik pracuje; można ją zakryć, jeżeli jej światło okaże się irytujące.

Jeden opromiennik Helios3 wystarcza do zneutralizowania szkodliwego promieniowania w dużym mieszkaniu lub domku jednorodzinnym. Jeżli domek jednorodzinny ma piwnicę i jedno piętro, wtedy najlepiej umieścić go na parterze.

Neutralizator nie traci swoich właściwości z upływem czasu (jak niektóre odpromienniki) ponieważ jest zasilany elektrycznie.

 


FAQ – Często Zadawane Pytania

1. Czy potrzebna jest ta dioda, która przez cały czas miga?
Migająca dioda wskazuje, że odpromiennik jest w trybie pracy. Jeżeli jest to denerwujące można ją zakleić lub przysłonić.


2. Ile odpromienników potrzebne jest na mieszkanie w bloku?
Na typowe mieszkanie w bloku lub domek jednorodzinny wystarczy jeden Helios3.


3. Ile godzin dziennie powinien pracować odpromiennik, aby uzyskać zadowalający efekt?
Można zacząć od czterech godzin dziennie i obserwując samopoczucie domowników zwiększać ten czas nawet do 24 godzin dziennie. Zależy to od siły oddziaływania stresu geopatycznego i smogu elektromagnetycznego z jakim mamy do czynienia w konkretnym mieszkaniu.


4. Gdzie najlepiej umieścić odpromiennik w domu?
Odpromiennik należy podłączyć do osobnego gniazdka elektrycznego, jak najdalej od łóżka, gdzie śpimy. Potem można przenieść go do sypialni, pamiętając o tym aby był jak najdalej od miejsca naszego snu. Gdyby w tym miejscu nie było gniazdka można zastosować przedłużacz i włączyć tam odpromiennik (ale lepiej unikać przedłużacza jeśli to jest możliwe).
Gdy mamy domek jednorodzinny, który ma piwnice i piętro, wtedy dobrze jest umieścić heliosa na parterze.


5. Jakie efekty działania odprommienika są najszybciej odczuwalne?
Na początku następuje poprawa snu, sen staje się głębszy,  ludzie lepiej się wysypiają i rano mają więcej energii do pracy.


6. Czy odpromiennik ma gwarancję?
Dajemy gwarancję na 1 rok działania. Jeżeli Helios3 nie zostanie uszkodzony mechanicznie może działać wiele lat.


7. Czy w Polsce odpromiennik ma wtyczkę dostosowaną do naszych gniazdek elektrycznych?
Tak, natomiast w Anglii i USA jest sprzedawany z innymi wtyczkami.


8. Na jakiej zasadzie działa ten odpromiennik?
Helios3 symuluje naturalną częstotliwość Ziemi /około 7, 83 Hz/. Są to tzw. fale Schumanna. Przebywanie w przestrzeni, gdzie jest obfitość fal o tej częstotliwości powoduje dostosowanie się do nich naszego organizmu i zachowanie zdrowia.

REFERENCJE

Atmosfera miejsca wydaje się być odświeżona
„To poręczne urządzenie skutecznie i na długi czas zharmonizowało moje domostwo oddziałując na nie przez obwody elektryczne – zarówno w jego poprzedniej,  jak i aktualnej wersji. Podczas gdy naukowe „jak” i „dlaczego” może być kwestionowane, to efekt jest zauważalny. Mogę go opisać w ten sposób, że „atmosfera” miejsca, wydaje się być odświeżona.

Urządzenie nie jest podłączone na stałe, tylko wtedy, gdy mam odczucie, że powinno pomagać.  Czasami na kilka godzin dziennie, czasem nie jest włączone przez cały tydzień. Jego skuteczność można sprawdzić za pomocą wahadełka  i biometru mierząc jakość drgań energii subtelnej danego miejsca lub osoby. W końcu jest jeszcze odczuwanie intuicyjne, które informuje kiedy odpromiennik jest potrzebny.

Urządzenie jest kompaktowe i może być łatwo podłączone do dowolnego gniazdka w domu, eksperymentując można znaleźć to najlepsze (gniazdko elektryczne).  Mam wiele urządzeń elektrycznych i elektronicznych, używanych w różnym czasie – mogą one pogorszyć ogólną równowagę w domu. Sam będąc ogólnie zdrowym, odkryłem Helios3 jako użyteczne narzędzie podtrzymujące energetyczne wibracje, które pomagają  zachować dobre samopoczucie.”
Bogdan Jochym, radiesteta, Emerald Innovations, UK

Natychmiastowa poprawa zdrowia
“Na początku byłem sceptycznie nastawiony do promieniowania geopatycznego żył wodnych, ale niemal natychmiast po zainstalowaniu odpromiennika moja żona i ja poczuliśmy wyraźną poprawę samopoczucia. Nasze zdrowie natychmiast się poprawiło – drobne dolegliwości i długotrwałe problemy ze zdrowiem zniknęły po paru tygodniach. Mamy Helios3 włączony cały czas i polecam ten odpromiennik z całego serca”.
Dr William Bloom, Pisarz w obszarze holistycznego rozwoju, Glastonbury, Wielka Brytania

Lepszy sen i uporządkowane problemy ginekologiczne
“Zakupiłam odpromiennik Helios3, kiedy odkryłam, że duża żyła wodna przebiega przez całe moje łóżko. Mój mąż i ja natychmiast zaczęliśmy spać lepiej. Moja skłonność do nocnych bólów brzucha, ustąpiła w ciągu najbliższych kilku tygodni. Także problemy ginekologiczne, które miałam od wielu lat ustąpiły jak ręką odjął. Wszyscy moi klienci od feng shui, którym poleciłam odpromiennik Helios3 są bardzo zadowoleni z rezultatów.”
Amanda Kenton, Konsultant feng shui, Londyn

Lepsze poczucie i głęboki sen
“Dziękujemy za przesłanie mi Helios3, odpromiennik, który chroni przed działaniem żył wodnych, które przebiegały przez moje łóżko. Czuję się znacznie lepiej i mam teraz naprawdę głęboki sen. Super odpromiennik!”
mgr inż. arch. Jolanta Witowska, Rzeczoznawca majątkowy, Warszawa

Śpię lepiej i problemy psa ze zdrowiem są pod kontrolą
“Zamówiliśmy drugi Helios3 do naszego domu. Pierwszy odpromiennik, jaki zamówiliśmy, zrobił dużą różnicę! Nasz pies miał o wiele mniejszy atak padaczki po zainstalowaniu odpromiennika Helios3. Nie potrzebował zastrzyku i wyszedł z tego ataku o wiele szybciej, mimo, że była pełnia księżyca i padał deszcz, co zazwyczaj sprawia, że gorzej znosi ataki padaczki. Zaobserwowaliśmy znaczną poprawę, mimo, że mamy żyły wodne pod domem. Jesteśmy bardzo szczęśliwi! Nasze psy (w wieku 11, 9, 8 i 5 lat) nigdy nie miały ataków padaczki do czasu jak przeprowadziliśmy się do tego nowego domu. Po przeprowadzce do nowego domu, trzy z czterech psów zaczęły mieć co miesiąc napady padaczki. Jest to związane z energią domu. Specjalista od stresu geopatycznego przyszedł, aby ocenić sytuację i okazało się, że mamy żyły wodne pod domem. Cieszymy się bardzo, że Wasz odpromiennik pomogło naszym psom oraz nam. My też lepiej się czujemy i śpimy lepiej. Jeszcze raz dziękujemy!”
Sam, Ateny, Grecja

Wiele korzyści zdrowotnych przy stosowaniu Heliosa3
“Właśnie przeprowadziliśmy się do starego, rozwalającego się domu, jesteśmy ludźmi, którzy są w naszej terapii alternatywnej i mają holistyczne spojrzenie na świat. Czułem złowieszczą, opresyjną atmosferę w domu, mieliśmy serię pecha, a moje zdrowie pogarszało się (bóle głowy, presja, zaburzenia snu itp.). Wiedząc o feng shui, dowiedziałem się, że to urządzenie zostało stworzone przez mistrza feng shui i pomyślałem, że może ono zmienić energię w domu. Zapytałem kilku ekspertów, których znam, o stres geopatyczny i powiedzieli mi, że w tym domu jest na szczycie wiru linii energetycznych, które wymagają uporządkowania. Szczęście jednak wymknęło się spod kontroli, mieliśmy 5 nieprzyjemnych sytuacji, które wydarzyły się jednocześnie. Zrobiliśmy więc feng shui i zdobyliśmy go, aby spróbować.

Dla mnie ma to sens, ponieważ odtwarza schumannowski rezonans ziemi w walce z tymi wszystkimi RF i EMF, zalewającymi nas z masztów telefonów komórkowych, wifi, itp. Naprężenia geopatyczne pochodzą z ziemi, tj. zaburzenia elektromagnetyczne w naturalnych wibracjach ziemi (rezonans schumannowski). Urządzenie to generuje rezonans schumanna przez cały dzień, więc Twoje ciało dostraja się do niego, a nie do innych form elektrosmogu wokół, a zatem eliminuje elektrosmog na zewnątrz, a stres geopatyczny poniżej.

Natychmiast spaliśmy lepiej (wyłącz wi-fi w nocy i pozbądź się telefonu bezprzewodowego, jeśli go posiadasz, kup staroświecki telefon przewodowy, aby uzyskać pełny efekt i korzyści). Bóle głowy i presja ustąpiły, sen był o wiele lepszy. Mówią, że zwierzęta są przyciągane do stresu geopatycznego (koty lubią negatywne ładunki). Mieliśmy myszy wchodzące w ściany i one też wyniosły się przy Helios 3. Myślę, że jest to korzystne dla feng shui, a tym samym dla poziomu “chi” w domu, i przyniosło wiele naprawdę pozytywnych efektów. Tak więc wydaje się, że to działa i myślę, że w dzisiejszych czasach, gdy stały elektrosmog wpływa na nas, to jest możliwe z feng shui, naprawdę daje prawdziwą szansę na zdrowe chi twojego domu. Jeszcze jedno, cały czas czułem zawroty głowy i nieugruntowanie, ale nie ma ich od czasu heliosa 3, a właściwie to ten schumanowski rezonans, jak sądzę. Drogie, ale zdecydowanie dało pozytywne efekty. Również nie wiem, czy to feng shui, które wdrożyliśmy i/lub helios 3, ale wszystkie nasze złe sytuacje rozwiązały się w tym czasie, kiedy dostaliśmy helios 3 – może zbieg okoliczności, ale wszystko nagle poczuliśmy inaczej, kiedy go włączaliśmy! Nie jestem na prowizji, to prawda!”
5* recenzja z Amazon

NOWOŚĆ: Helios3 USB

Helios3 USB + EU charger 2pin

Helios3 USB + EU 2-pin charger

Dostępna jest również przenośna wersja urzadzenia Helios3 USB Geopathic Stress (GS) i Electromagnetic Radiation (EMR), którą można podłączyć do komputera, samochodu lub dowolnego gniazda ładowania 5V USB, aby zapewnić dodatkowy impuls rezonansu Schumanna w lokalnym środowisku w domu lub miejscu pracy.
Cena w Polsce: 250zł

Jak kupić odpromiennik Helios3?

Gwarancja: Helios3 ma jeden rok gwarancji, ale jeśli nie zostanie uszkodzony może działać bardzo długo.
W Polsce odpromiennik ma wtyczkę dostosowaną do naszych gniazdek elektrycznych.

Cena w Polsce: 450zł   (koszt przesyłki wliczony w cenę, opłata przez PayPal, również możliwy zakup za pobraniem u listonosza przy odbiorze przesyłki)
Pytania i zamówienia – formularz kontaktowy
jan@helios3.com
Tel +44 79562 88574

ODPROMIENNIKI ŻYL WODNYCH
4.9 64 votes