ODPROMIENNIKI ŻYL WODNYCH

Wiele badań potwierdza, że promieniowanie geopatyczne żył wodnych (stres geopatyczny) i smog elektromganetyczny jest wspólnym czynnikiem w przypadku wielu poważnych i długoterminowych chorób, zaburzeń fizycznych i emocjonalnych takich jak: rak, ogólne znużenie, brak energii, problemy ze snem, bóle głowy, nagła śmierć niemowląt, poronienia i trudna ciąża, trudności z zajściem w ciążę, depresja, problemy z nauką, zaburzenia zachowania, itp.

Helios3
Odpromiennik Żył Wodnych (Stresu Geopatycznego) i Smogu Elektromagnetycznego

Po wielu latach badań nowy, silny, skuteczny odpromiennik żył wodnych i promieniowania elektromagnetczynego jest dostępny na rynku polskim.

Co to jest promieniowanie geopatyczne żył wodnych?
Zjawisko stresu geopatycznego (żył wodnych, promieniowanie geopatyczne) polega na zakłóceniu pola elektromagnetycznego ziemi przez podziemne cieki, kanały ściekowe, przewody wodociągowe, linie energetyczne, uskoki tektoniczne i złoża mineralne. Również pole elektromagnetyczne wytwarzane przez wszelkie urządzenia elektryczne powoduje zniekształcenie fal emitowanych przez mózg. Człowiek ewoluował na Ziemi przez ponad 4 miliony lat w warunkach nieistnienia sztucznie generowanych pól magnetycznych. Pole elektromagnetyczne Ziemi (7.83 Hz) różni się od pola elektromagnetycznego wytwarzanego przez urządzenia elektryczne (50/60 Hz).

Ziemia emituje promieniowanie elektromagnetyczne o częstotliwości około 7.83Hz, co odpowiada częstotliwości fal alfa emitowanych przez mózg człowieka. Fale o tej częstotliwości są czasami nazywane „ziemskimi falami mózgowymi” lub falami rezonansowymi Schumanna (od nazwiska fizyka W.O. Schumanna, który w 1952 przedstawił ich teoretyczny model matematyczny). W 1962 roku amerykańskie Narodowe Biuro ds. Standaryzacji Przekazów Radiowych ogłosiło wykrycie i zarejestrowanie tych fal przez urządzenia badawcze. NASA zaczęło instalować rezonatory Schumanna w promach kosmicznych dla ochrony zdrowia astronautów w czasie oddalenia od dobroczynnego działania fal emitowanych przez Ziemię.

Co to jest promieniowanie elektromagnetyczne?
Promieniowanie elektromagnetyczne (smog elektromagnetyczny, elektrosmog, elektrostres) jest generowane przez większość urządzeń elektrycznych, a także kable elektryczne, transformatory elektryczne, suszarki do włosów, elektryczne maszynki do golenia, kuchenki mikrofalowe, telefony bezprzewodowe i przede wszystkim telefony komórkowe.

Funkcjonowanie ludzkiego organizmu oparte jest na złożonych procesach elektrochemicznych, które w łatwy sposób mogą ulec zaburzeniom pod wpływem smogu elektromagnetycznego. Kiedy śpimy lub przebywamy w miejscach podlegających działaniu promieniowania elektromagnetycznego, możemy odczuć jego negatywny wpływ na nasze zdrowie i samopoczucie.

Jak stres geopatyczny i smog elektromagnetyczny wpływają na nasze zdrowie?
Wiele badań potwierdza, że promieniowanie geopatyczne żył wodnych (stres geopatyczny) i promieniowanie elektromganetyczne jest wspólnym czynnikiem w przypadku poważnych i długoterminowych chorób, zaburzeń fizycznych i emocjonalnych takich jak: rak, ogólne znużenie, brak energii, problemy ze snem, nagła śmierć niemowląt, poronienia i trudna ciąża, trudności z zajściem w ciążę, bóle głowy, depresja, problemy z nauką, zaburzenia zachowania, itp. Promieniowanie geopatyczne może blokować działanie lecznicze leków i na dłuższą metę pogarszać dyspozycję chorobową i ją podtrzymywać. Przy zachorowaniach na raka odkryto, że prawie zawsze występują w środowisku żyły wodne lub ich skrzyżowanie.

Jak odpromiennik Helios3 chroni przed negatywnym działaniem żył wodnych?
Badania wykazały, że zachowujemy zdrowie, kiedy występuje obfitość fal o częstotliwości 7.83Hz. Helios3 jest odpromiennikiem symulującym częstotliwość fal emitowanych przez Ziemię, co pozwala naszemu organizmowi dostroić się do ich rytmu. W ten sposób chronimy się przed negatywnym wpływem stresu geopatycznego i smogu elektromagnetycznego. Helios3 jest bardzo skuteczny i prosty w użyciu – należy go tylko podłączyć do gniazdka, a odpromiennik pomoże jego użytkownikowi odtwarzać jego własną równowagę energetyczną i za pośrednictwem instalacji elektrycznej także równowagę energetyczną domu. Helios3 jest obecnie jedynym odpromiennikiem na rynku polskim, który generuje fale Schumanna i jest zasilany prądem. Osoby stosujące odpromiennik Helios3 od razu zauważają poprawę snu, który staje się głębszy. Ponadto ludzie ci więcej śnią i budzą się rześcy i pełni energii.

Jak stosować odpromiennik Helios3
Neutralizator Helios3 można instalować w domach, mieszkaniach, sklepach, klinikach, szpitalach, biurach, szkołach, żłobkach, zakładach pracy i zabudowaniach gospodarczych.

Najpierw należy podłączyć odpromiennik do osobnego gniazdka jak najdalej od sypialni. Później można na próbę przenieść je do sypialni, ale w dalszym ciągu należy je włączyć jak najdalej od łóżka. Migająca lampka wskazuje, że odpromiennik pracuje; można ją zakryć, jeżeli jej światło okaże się irytujące. Jeden opromiennik Helios3 wystarcza do zneutralizowania szkodliwego promieniowania w dużym mieszkaniu lub domku jednorodzinnym. Neutralizator nie traci swoich właściwości z upływem czasu (jak niektóre odpromienniki) ponieważ jest zasilany elektrycznie.

REFERENCJE

Natychmiastowa poprawa zdrowia
“Na początku byłem sceptycznie nastawiony do promieniowania geopatycznego żył wodnych, ale niemal natychmiast po zainstalowaniu odpromiennika moja żona i ja poczuliśmy wyraźną poprawę samopoczucia. Nasze zdrowie natychmiast się poprawiło – drobne dolegliwości i długotrwałe problemy ze zdrowiem zniknęły po paru tygodniach. Mamy Helios3 włączony cały czas i polecam ten odpromiennik z całego serca”.
Dr William Bloom, Pisarz w obszarze holistycznego rozwoju, Glastonbury, Wielka Brytania

Lepszy sen i uporządkowane problemy ginekologiczne
“Zakupiłam odpromiennik Helios3, kiedy odkryłam, że duża żyła wodna przebiega przez całe moje łóżko. Mój mąż i ja natychmiast zaczęliśmy spać lepiej. Moja skłonność do nocnych bólów brzucha, ustąpiła w ciągu najbliższych kilku tygodni. Także problemy ginekologiczne, które miałam od wielu lat ustąpiły jak ręką odjął. Wszyscy moi klienci od feng shui, którym poleciłam odpromiennik Helios3 są bardzo zadowoleni z rezultatów.”
Amanda Kenton, Konsultant feng shui, Londyn

Lepsze poczucie i głęboki sen
“Dziękujemy za przesłanie mi Helios3, odpromiennik, który chroni przed działaniem żył wodnych, które przebiegały przez moje łóżko. Czuję się znacznie lepiej i mam teraz naprawdę głęboki sen. Super odpromiennik!”
mgr inż. arch. Jolanta Witowska, Rzeczoznawca majątkowy, Warszawa

Śpię lepiej i problemy psa ze zdrowiem są pod kontrolą
“Zamówiliśmy drugi Helios3 do naszego domu. Pierwszy odpromiennik, jaki zamówiliśmy, zrobił dużą różnicę! Nasz pies miał o wiele mniejszy atak padaczki po zainstalowaniu odpromiennika Helios3. Nie potrzebował zastrzyku i wyszedł z tego ataku o wiele szybciej, mimo, że była pełnia księżyca i padał deszcz, co zazwyczaj sprawia, że gorzej znosi ataki padaczki. Zaobserwowaliśmy znaczną poprawę, mimo, że mamy żyły wodne pod domem. Jesteśmy bardzo szczęśliwi! Nasze psy (w wieku 11, 9, 8 i 5 lat) nigdy nie miały ataków padaczki do czasu jak przeprowadziliśmy się do tego nowego domu. Po przeprowadzce do nowego domu, trzy z czterech psów zaczęły mieć co miesiąc napady padaczki. Jest to związane z energią domu. Specjalista od stresu geopatycznego przyszedł, aby ocenić sytuację i okazało się, że mamy żyły wodne pod domem. Cieszymy się bardzo, że Wasz odpromiennik pomogło naszym psom oraz nam. My też lepiej się czujemy i śpimy lepiej. Jeszcze raz dziękujemy!”
Sam, Ateny, Grecja

Jak kupić odpromiennik Helios3

Gwarancja: Helios3 ma jeden rok gwarancji, ale jeśli nie zostanie uszkodzony może działać bardzo długo.
W Polsce odpromiennik ma wtyczkę dostosowaną do naszych gniazdek elektrycznych.

Cena w Polsce: 450zł   (koszt przesyłki wliczony w cenę,
opłata przez PayPal, również możliwy zakup za pobraniem u listonosza przy odbiorze przesyłki)
Pytania i zamówienia – formularz kontaktowy
Dystrybutor: 12 Roland Gardens, London SW7 3PH • Wielka Brytania
jan@helios3.com
Tel +44 79562 88574